پنجشنبه, 23 اردیبهشت 1400

 

بازدید مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد از استخر 22 بهمن یزد

 


تاریخ ثبت: 1400/01/18

 

مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد از مراحل پایانی بازسازی استخر 22 بهمن یزد بازدید کرد.  

مسعود شریعتی مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد به همراه علی محمد شیخی معاون توسعه منابع و پشتیبانی ، رادپور مسئول گروه طرح های عمرانی و چند تن از ناظران و مهندسین این اداره کل ، سجادی رئیس هیات شنا شیرجه و واترپلو استان و تعدادی از اعضاء این هیات از استخر 22 بهمن یزد بازدید و در جریان مراحل پایانی بازسازی این استخر قرار گرفت.

مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد در این بازدید بر تسریع در تکمیل و بهره برداری از این استخر تاکید کرد و گفت: این استخر به صورت مشارکت ماده 27 جهت بازسازی و بهره برداری در اختیار هیات شنا شیرجه و واترپلو استان قرار گرفته که امیدواریم هرچه زودتر مراحل بازسازی آن به اتمام برسد و در صورت مساعد شدن شرایط کرونا ، این استخر فعال و خدمت رسان مردم باشد.

شریعتی افزود: در یکسال گذشته با شیوع ویروس کرونا و تعطیلی اماکن ورزشی به ویژه استخرها و اماکن آبی ، روند بازسازی این استخر نیز کند شد که انتظار داریم  روند تکمیل آن تسریع پیدا کند.

وی ادامه داد: امیدواریم با کاهش ویروس کرونا و مساعد شدن شرایط بار دیگر شاهد رونق استخرها ، اماکن آبی و توسعه رشته شنا در استان باشیم.

در این بازدید علی محمد شیخی معاون توسعه منابع و پشتیبانی اداره کل ورزش و جوانان استان هم گزارشی از روند اجرایی بازسازی این استخر و شرایط ساماندهی مجموعه ورزشی 22 بهمن ارائه کرد و گفت: استخر که مراحل پایانی آن در حال انجام است و بهبود وضعیت مجموعه 22 بهمن نیز در دستور کار قرار دارد و اقدامات لازم انجام می شود.

سجادی رئیس هیات شنا شیرجه و واترپلو استان یزد هم در این بازدید گزارشی از اقدامات انجام شده ارائه و ابراز امیدواری کرد: با حمایت های لازم بتوانیم هرچه زودتر بازسازی استخر 22 بهمن را به پایان برسانیم و انشالله با کاهش ویروس منحوس کرونا فعالیت ها و برنامه های هیات شنا را پیگیری و اقدام کنیم.

 

 


منبع خبر:   -   122


 

دیدگاه کاربران

 تمام حقوق اين سايت متعلق به اداره کل ورزش و جوانان استان يزد ميباشد. استفاده از مطالب سايت با ذكر نام و لينك به اين سايت مجاز مي‌باشد.
Designed in
Narvan
 |  Powered by DCMS 3.2  |  Developed & Support By Diba Group