پنجشنبه, 23 اردیبهشت 1400

 

بررسی برنامه ها و اهداف هیات تیراندازی استان یزد در سال 1400

 


تاریخ ثبت: 1400/01/23

 

در نشستی با حضور معاونین اداره کل ورزش و جوانان استان یزد ، برنامه ها و اهداف هیات تیراندازی استان یزد در سال 1400 مورد بحث و بررسی قرار گرفت.  

نشستی با حضور سیداحمد هاشمی معاون توسعه ورزش و آزاده دهقان معاون توسعه ورزش بانوان اداره کل ورزش و جوانان استان یزد ، منصور دشتی رئس و مختاری دبیر هیات تیراندازی استان یزد برگزار شد و برنامه های این هیات در سالجاری بررسی شد.

هاشمی معاون توسعه ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان یزد در این نشست با تاکید بر توسعه همه جانبه رشته تیراندازی در استان گفت: رشته تیراندازی باید با یک برنامه مدون و مسنجم در سطح استان توسعه پیدا کند و مستعدین این رشته شناسایی و قهرمان پروری صورت گیرد.

وی افزود: انتظار داریم رشته تیراندازی با برنامه های متعدد و استفاده از نیروهای مجرب ، بیش از پیش گسترش یابد و شاهد تیراندازان یزدی در مسابقات و تیم های ملی باشیم.

ازاده دهقان معاون توسعه ورزش بانوان اداره کل ورزش و جوانان استان هم گفت: بانوان یزدی استعدادهای خوبی در رشته تیراندازی دارند و باید به این ورزشکاران بها داده شود و از هیات تیراندازی استان و به ویژه نایب رییس بانوان هیات انتظار می رود کار استعدادیابی و قهرمان پروری مدنظر باشد و قطعا بانوان مستعد و علاقمند زیادی هستند که باید جذی این رشته شوند.

در این نشست دشتی رئیس هیات تیراندازی استان یزد هم برنامه های پیشنهادی و پیش بینی شده برای سالجاری را ارائه کرد و این برنامه ها مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
 

 

 


منبع خبر:   -   88


 

دیدگاه کاربران

 تمام حقوق اين سايت متعلق به اداره کل ورزش و جوانان استان يزد ميباشد. استفاده از مطالب سايت با ذكر نام و لينك به اين سايت مجاز مي‌باشد.
Designed in
Narvan
 |  Powered by DCMS 3.2  |  Developed & Support By Diba Group